4 lipca 2014

I'm walking on sunshine!

Wreszcie poprawiła się pogoda. Już miałam strasznie dosyć tych deszczy. Ja również należę do tej grupy ludzi, która ciągle narzeka na pogodę, więc przypuszczam, że i upał niedługo mnie zmęczy. Oby tylko słońce wytrzymało do urlopu, ale z tym może być ciężko, bo jeszcze nie zaplanowałam terminu. O ile zawsze już na kilka miesięcy przed wakacjami miałam zarezerwowany hotel, to w tym roku nawet nie mam pojęcia w jaki rejon Polski/Europy uderzyć. Zapewne odbędzie się to na zasadzie "Dobra, jedziemy jutro". Więc będę się czaić na last minute :)
Ostatnio staram się spędzać więcej czasu z rodzinką, a w przerwach pomiędzy pracą znaleźć odrobinę czasu dla lubego i słodkiego lenistwa :)

Dzisiejszy dzień spędziłam w bardzo miłym towarzystwie. Pokażę Wam mój outfit :)
Rano kurier zrobił mi niespodziankę. Mam moją nową torebkę <3
5 komentarzy:

 1. Bardzo ładny outfit piękna spódniczka, ty sama także jesteś śliczna ^^ zapraszam cię na bloga mojej koleżanki ale ma ona 14 lat więc nie wiem czy jesteś zbytnio zainteresowana ;p http://klaaudia-bloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna torba. Od dawna mam ochotę na taką dużą pomarańczową, mocną skórzaną torbę, do której i laptop od biedy wejdzie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tak kompletnie poza tematem, ale muszę powiedzieć, że mega podobają mi się Twoje brwi. Grube brwi to atut, dziewczyno! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny, dziewczęcy outfit ;))
  super zdjęcia :3

  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

*Dziękuję za każdy komentarz, to motywuje mnie do pracy
*Weryfikacja obrazkowa wyłączona
*Pamiętaj o kulturze wypowiedzi :)